Ekspozycja

Wszystko czego szukasz w jednym miejscu...

Specjalnie dla naszych klientów od II kwartału 2016 roku otworzyliśmy ogród ekspozycyjny w którym znajduje się bardzo duża gama oferowanych przez nas systemów ogrodzeniowych. Ekspozycja znajduje się na terenie o powierzchni ponad 400m2 i umożliwia zapoznanie się państwu z ponad czterdziestoma rodzajami różnych ogrodzeń renomowanych marek tj: Wiśniowski, Betafence, Konsport, Progress, Kamal, BFT.
Showroom zlokalizowany jest w pobliżu terenu stacji Benzynowej Generon przy Szosie Gdańskiej w Osielsku pod Bydgoszczą. Na terenie stacji benzynowej znajduje się wystarczająco dużo miejsce do zaparkowania samochodu. Zapoznanie się z naszą ekspozycją ułatwi Tobie podjecie decyzji co do rodzaju systemu jaki przypadł Tobie najbardziej do gustu. Przy każdej ekspozycji znajduje się mała tabliczka informacyjna na temat danego systemu.
Szanujemy Twój czas więc jeśli planowanie masz już za sobą i chcesz po prostu nabyć potrzebne materiały to zapraszamy do złożenia zamówienia online!
Przez 7 (24h) dni w tygodniu istnieje możliwość wejścia na teren ogrodu. W godzinach pracy firmy do dyspozycji są nasi specjaliści ds. handlowych którzy pomogą przy wyborze najlepszego rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb oraz przygotują kompleksową ofertę wraz z pomiarem posesji.

Ekspozycja ta jest jedną z większych na terenie kraju i daje możliwość zapoznania się bezpośrednio z nowoczesnymi ogrodzeniami najlepszych producentów w kraju i Europie.